2 Haziran 2022 Perşembe

Mexc işlem geçmişi - Mxc işlem geçmişi nasıl görüntülenir?

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü kripto para borsalarından Mexc'ye Türkiye'den büyük rağbet var. Bu borsada yeni birçok token listelenmekte ve bunlardan henüz yüksek marketcap'e ulaşmamış olanlar bazen iyi yükselebiliyorlar. Yine de bunun her zaman böyle olamayabileceğini de belirtmek gerekiyor. Özellikle bir token ilk listelendiği anda çok yükselebiliyor ve tepeden alan biri aylarca yıllarca eski zirveyi bekleyebiliyor. Bu arada Mexc borsasının eski adının MXC olduğunu belirtelim, yani yanlış konuda değilsiniz.

Mexc borsası işlem geçmişi - Mxc borsası işlem geçmişine nasıl ulaşılır?

Bu borsada yaptığınız eski işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Android uygulamasından nasıl yapıldığını görelim. 

* Cüzdan bölümünde spot bölümünü açıyoruz ve tüm coin ve tokenlerimizin listeli olduğu yerdeyken görselde işaretlediğimiz sağ üst köşedeki simgeye dokunuyoruz. Açılacak menüde son bir ay içerisinde Mexc para (coin) yatırma çekme işlemlerimizi göreceğiz. Airdrop işlemlerinin de görüntülendiği bu bölümde geçmiş aylara ait verileri de görüntülemek istiyorsanız sağ üst köşedeki simgeye dokunun ve açılacak filtre menüsünden tarih aralığı belirtin. Belirttiğiniz tarih aralığındaki yatırma, çekme ve airdrop işlemlerini görebilirsiniz. 
Al-sat geçmişini görüntülemek ve emir iptali içinse aşağıdaki gibi hareket ediyoruz:

* Al Sat menüsüne giriyoruz. Burada al ya da sat emirlerimizi görebiliyoruz. Yani örneğin Luna'yı şu fiyata gelince al emri verdik ama henüz o fiyata gelmedi, bu durumda askıda bekleyecektir. Bunu iptal etmek istersek buna emir iptali denir. Burada "iptal et" diyebileceğimiz gibi açık tüm emirlerimizi ve geçmiş al sat bilgilerimizi görüntüleyebileceğimiz görseldeki simgeye dokunuyoruz. 


Burada açık emirleri ve işlem geçmişini daha net görüntüleyebiliyoruz. Hangi coini ne zaman kaçtan aldık, kaça sattık hepsi işlem geçmişinde görüntülenir. Ayrıca açık emirlerde yerine gelmemiş emirlerinizi de görebilir ve dilerseniz iptal edebilirsiniz. İşlem geçmişinde daha eskilere gitmek için sağ üstteki simgeye dokunun ve filtre menüsünden tarih aralığı belirtin. Bu sayede geçmiş al-sat işlemlerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Mexc geçmiş marjin işlem - P2P nasıl görüntülenir?

Marjin işlemlerle vs. ilgileniyorsanız bunlar için de geçmişe gitmeniz mümkün. Bunun için Al-Sat menüsündeyken marjin işlem ya da p2p seçin. 
Bundan sonrası ise yukarıda belirtiğimiz gibidir. Pozisyonlarınızı ve geçmişinizi menüleri takip ederek görebilirsiniz. 

Mexc borsasına nasıl kayıt olunur? 

Mexc borsasına kayıt işlemleri oldukça kolaydır. Bunun için Mexc üye olma konusunu okuyabilirsiniz. Ayrıca kaydolurken davet kodu da istenmektedir. Bunun içinse Mexc referans kodu konusuna göz atabilirsiniz. 

Genel uyarı: Kripto paralar risklidir. Yazımıza konu olan kripto para birimleri ve borsaları yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konuyla ilgili soruları buradan sorabilir veya konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızda nazik olmaya özen gösteriniz. Eğer "adsız" olarak görünmek istemiyorsanız yorumlama biçiminden size uygun olanı işaretleyip hesaplarınızla yorum yapabilirsiniz. Yorum yazdıktan sonra "yayınla" deyin, yorumunuz en kısa sürede moderatör tarafından kontrol edilip yayınlanacaktır.

Yandex.Metrica