27 Nisan 2022 Çarşamba

Huobi Global davet kodu ile üye olma - Huobi referans kodu : 4nd95223

Sponsorlu Bağlantılar


Giderek büyüyen kripto para borsalarından biri olan Huobi, yeni çıkan coinler ile dikkat çekmektedir. Güvenli olduğu takdirde yeni çıkan coinleri almak daha avantajlı kabul edilir. Bir coin ya da tokenin market değeri ne kadar büyükse hareket etmesi de o kadar zorlaşır. Örneğin Shiba tüm dünyada bilinmesine rağmen çok hareket etmemektedir, çünkü şimdilik belli bir doygunluğa ulaşmıştır. Yeni çıkan coin ve tokenlerin market cap'i genellikle düşük olmaktadır ve para girişi oldukça katlama olasılığı daha da artmaktadır. Elbet bunun her zaman böyle olmayacağını da farkına varmak gerekir. Bazen bir coinin 100 kat artmasını beklerken 100 kat düştüğünü de görmekteyiz.

Huobi davet kodu nedir? Davet kodu ne işe yarar? Referans kodunun avantajları...

Davet kodu, referans kimliği, referans kodu gibi ifadeler hepsi aynı anlaam gelir. Herhangi bir borsaya üye olma aşamasında davet kodu - referans kodu istenebilmektedir. Huobi global de üyelik aşamasında davet kodu isteyen borsalardan biridir. Davet kodu ile üye olmak kişiye komisyon indirimi sağlar genelde. Her borsada bu konuda ufak farklılıklar olsa da genellikle davet kodu girerek üye olunduğunda komisyon indirimi kazanılır. Yani davet kodu (referans kodu) girerek üye olmanın zararı yok faydası var. 

Huobi davet kodu nerede yazar? Referans kodu nasıl alınır?

Huobi davet kodu: 4nd95223

Huobi davet linki: https://www.huobi.com/tr-tr/topic/double-reward/?invite_code=4nd95223

Dilerseniz verdiğimiz Huobi Global davet linkine tıklayıp üyelik formunu doldurup referanslı üye olabilirsiniz. Ya da davet kodu bölümüne kendiniz 4nd95223 yazıp Huobi referans kodu ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Kaydol demeden önce davet kodu bölümünde 4nd95223 yazılı olmasına dikkat edin. Huobi global davet kodu nereye yazılır sorusunun cevabı aşağıdaki görseldeki gibidir, "davet kodu" bölümüne yazılır. Diğer bilgilerinizi de girip kaydol diyerek referanslı üye olabilirsiniz.

Bu konuya da göz atmak isteyebilirsiniz: Mexc referans kodu

Uyarı: Kripto paralar risklidir. Yüksek kazançlar gibi yüksek kayıplar da daima olasıdır. Yatırımlarınıza dikkat edin. 

Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konuyla ilgili soruları buradan sorabilir veya konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızda nazik olmaya özen gösteriniz. Eğer "adsız" olarak görünmek istemiyorsanız yorumlama biçiminden size uygun olanı işaretleyip hesaplarınızla yorum yapabilirsiniz. Yorum yazdıktan sonra "yayınla" deyin, yorumunuz en kısa sürede moderatör tarafından kontrol edilip yayınlanacaktır.

Yandex.Metrica