23 Mart 2021 Salı

Android cihazlarda uygulama ve oyun silme işlemi

Sponsorlu Bağlantılar

 Android tabanlı cihazlarda yüklenen oyun ve uygulamalar basit bir yöntemle hemen silinebilir.

Öncelikle telefonunuzda Play Store uygulamasını bulun. Ardından tıklayın ve arama bölümüne silmek istediğiniz uygulamanın eksiksiz bir şekilde adını yazınız. Uygulamanız çıktığında tıklayın ve "kaldır" diyerek cihazınızdan kaldırın. Eğer arama ile uygulamanızı bulamadıysanız şu sıralamayı takip edin:

Play Store - sol üstte üç çizgi şeklinde menü simgesine tıklama - uygulamalarım ve oyunlarım - yüklü - bu cihazda... Bu sıralamayı takip ettiğinizde bu cihazda yüklü uygulamalar ve oyunlar görüntülenecektir. Silmek istediğiniz uygulamaya tıkladığınızda "kaldır" seçeneği aktif olacaktır. Diğer bir seçenek ise "aç" seçeneğidir, ilgili uygulamayı açmaya yarar. 

Uygulama silerken yaşanan problemleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Konuyla ilgili soruları buradan sorabilir veya konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızda nazik olmaya özen gösteriniz. Eğer "adsız" olarak görünmek istemiyorsanız yorumlama biçiminden size uygun olanı işaretleyip hesaplarınızla yorum yapabilirsiniz. Yorum yazdıktan sonra "yayınla" deyin, yorumunuz en kısa sürede moderatör tarafından kontrol edilip yayınlanacaktır.

Yandex.Metrica